Deutsche Kinderbücher

Etiketler

23 Nisan 2018 Pazartesi

23 Nisan

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yılını ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, bayramın bütün dünya çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini dilerim.
10 yorum:

 1. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun ....🌸🌸🌸 Emeğine sağlık canım benim çok güzel olmuş sevgiler 🌸🌸😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. Hepimizin bu güzel günü kutlu olsun. Sevgiler.

   Sil
 2. Merhabalar Berlin Berlin
  Bugün blog sayfama baktığımda izleyiciler eklentisinde yeni bir üyenin profil resmini gördüm. Fareyi üzerine konumlandırdığında "Berlin Berlin" profil ismi çıktı. Blogger'in maalesef izleyiciler eklentisinde yaptığı bir değişiklik sayesinde yeni izleyicilerin sayfalarına ulaşmak mümkün olmuyor. Siz şimdi sayfamı takibe almışsınız ama, ben size bir türlü geri dönemiyorum. Profil resminizi kopyalayıp Google'de aratıyorum, bulamıyorum. "Profil isminiz olan "Berlin Berlin" adını aratarak en sonunda G+' daki sayfanıza oradan da Blogger sayfanıza ulaşabildim. Bunun farkında mısınız, değil misiniz bilmiyorum? Sayfama üye olan her Blogger'i böyle Google'de aratarak buluyorum. Eskiden öyle değildi, profil bilgilerinizde yer alan sayfa URL link adresinden sayfanıza çok rahat bir şekilde ulaşabiliyordum. Şimdi ben sizi merak etmemiş olsaydım, Google'de böyle "Berlin Berlin" ismini dakikalarca aratmış olmasaydım, size dönmek çok zordu, daha doğrusu imkansızdı. Herhangi bir sayfanın izleyiciler eklentisinden sayfayı "izle" komutu ile takibe aldıktan sonra, sayfadaki son paylaşıma bir de yorum bırakırsanız, o zaman ilgili sayfa sahibi size çok kolay ulaşır. Nereden ulaşır? Bıraktığınız yorum altında oluşan sayfanız URL link adresinden, başka türlü size ulaşmak mümkün değil. Bu durumu Blogger'e defalarca bildirmeme rağmen henüz bir gelişme sağlanmadı. Şimdi ben ilk defa bir sayfayı ziyaret edip o sayfayı varsa izleyiciler eklentisinden takibe almış olsam, ilgili sayfa sahibinin bana dönmesi mümkün değil. Nasıl dönecek? ben burada "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa" konumunda oluyorum. Çünkü profil bilgilerinde temsili bir resim, bir de takip ettiği diğer sayfaların listesi dışında ilgili Blogger'e ulaşmayı mümkün kılacak hiç bir adres yok! İşte benim gibi erinmeyen ve tanımak isteyen ya profil resmini taratarak, ya da profil ismini taratarak doğru adrese ulaşabilirse ulaşıyor. Yoksa, mümkün değil.

  Böyle mutlu ve güzel bir bayram gününde Blogger hizmetinin bir uygulama sorununu gündeme alıp sizi rahatsız ettiysem özür dilerim.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar Recep Altun, Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Ben de sizi bloglarda dolaşırken gördüm ve yazılarınız hoşuma gittiği için izlemeye aldım. Yapmış olduğunuz eleştiri gerçekten çok doğru. İnşallah en kısa zamanda buna bir çözüm bulunur. Aynı problemi defalarca ben de yaşadım. Keşke bir yazınızın altına küçük bir yorum yazsaydım. Galiba sizi biraz uğraştırdım. Ayrıca çok güzel bir blogunuz var. Tebrik ederim. Ayrıca kesinlikle rahatsız etmediniz, aksine sayfama hoşgeldiniz, sefa getirdiniz. Size de çok çok sevgiler ve saygılar.
   İyi bayramlar, iyi akşamlar.

   Sil
 3. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

  YanıtlaSil