Deutsche Kinderbücher

Etiketler

13 Nisan 2018 Cuma

İyilik Eden İyilik Bulur


 Herkese hayırlı cumalar ve hayırlı kandiller dilerim. 
 İyilik eden iyilik bulur...


13 yorum:

 1. Sana da hayırlı kandiller arkadaşım, Japon filmi galiba tiplere bakarak dedim ama Kore filan da olabilir tabii malum hepsi çekik göz:)))iyilik eden iyilik bulmuyor bazen dersem kızma bana, başıma çok geldiği için...:( keşke hep öyle olsa halbuki iyilik eden iyilik bulsa...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında haklısın, benim de başıma geldi. Belki karşılığını bu dünyada değil ama öbür dünyada alırız. İlahi adalet de var. Ayrıca film sanırım Kore filmi, ama ben de tam emin değilim.Sevgilerle 😊

   Sil
  2. ay böyle ne güzel vidyolar var di mii. :) ay bak bizim ezgissimo daaa berlinli bak :) bir deee, zeynep de sevdi o öykü fikrini o yazım yorumlarındaaa, ay herkese yazdırırız bu öyküyü, karma öykü gibiii :)

   Sil
  3. Evet, güzel olacak gibi. 👍👍👍

   Sil
 2. İyilik Yap İyilik Bul filmi geldi aklıma :)

  YanıtlaSil
 3. Kandil geçti ama mutlu günler dilerim :)

  YanıtlaSil
 4. Bu tür videoları izlerken gözlerim doluyor. İyi bir insan olarak görmüyor muyum acaba kendimi? Fakat yaptığım ufak tefek iyiliklerin bir çığ gibi geri döndüğünü çokça farketmişimdir. Elhamdülillah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence kötü insanlar böyle videolarda, hikayelerde ya da gerçek yaşamda ince düşünüp, kolay kolay duygulanmazlar. Yoksa kötü olmazlar. İyiler bu dünyada olmazsa ahirette karşılığını, mükafatını illa ki alacaktır. Tıpkı sizin gibi 😊

   Sil
  2. İnşaallah dediğiniz gibi olur.

   Sil