Deutsche Kinderbücher

Etiketler

29 Nisan 2018 Pazar

PAZAR ALTILISI 📗📘📕📗📘📕

Geçen hafta yapmayı planladığım, ama bir türlü vakit bulup yapamadığım pazar altılısını bugün nihayet yapabildim. 
Benim pazar altılım üç kısımdan oluştu. İlk kısım benim ikilim, ikinci kısım Eymen'in ikilisi, üçüncü kısım ise Eren'in ikilisi oldu.                                             
Yeşilçam filmi izlermişçesine okuyacağınız, içinde farklı hikayeler bulunan ve elinize aldığınızda bir günde bitirmek isteyeceğiniz bir kitap.                                             Kişisel gelişim kitabı arayanlar için tavsiye edebileceğim mükemmel bir otobiyografi. Beyin felci ile doğduğu için zihinsel özürlü olan ve doktorların çok fazla yaşamayacağını düşündüğü Christy Brown'un yaşam hikayesi.  

EYMEN İÇİN


Bencillikten vazgeçip, paylaşma ve arkadaşlık duygusunu kazandıran güzel bir  çocuk kitabı
Büyük- küçük herkesin okuması gereken mükemmel bir kitap. İçeriğinde kullanılan kelimeler çocuklara göre uyarlanarak yazılmış olan "Çocuklar İçin Küçük Prens" i bütün çocuklara tavsiye ediyorum.

EREN İÇİN

İki yaşını bitirmiş olan küçük oğlum Eren'e seçmiş olduğum kitaplar, tuvalet eğitimine başladığımız için, bu konuyla ilgili oldu :) Tavsiye ederim.
14 yorum:

 1. Güzel tavsiyeler... Teşekkür ederim.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu güzel yoruma asıl ben teşekkür ederim. Sevgiler:)

   Sil
 2. ha haaa bay bay bezim en güzeliiiiii :)))) küçük prens biricik biricik :) reşat nuri, hüseyin rahmi, peyami safa. bayılırıım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, Bay Bay Bezim çok eğlenceli.😊 Diğerleri de süper🤗

   Sil
 3. baksanaa, bizim şule nin mimlendiğinden haberi var mııı. blogunda hiç o yönde bir yorum görmedim ki. mimlendin diyen olmadı mı ki onaa :) ben de bu akşam öykünün son halini yayınlayım da yine herkesin dikkatini çekelim :) haberi yoksa sölerim ben şuleye olmazsa instadan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haberi var. Ben ve Eren O. son paylaşımının altına yorum olarak yazdık. Ama sen de hatırlatabilirsin. Belki gözünden kaçmıştır. 🤗

   Sil
 4. heey, şule yazamıcakmış yaa, şimdi söledi instadan bana, o da evli ve öğretmen, adanada, meşgulmuş, zaten bloga ve instaya giremedi bi süredir de, beni atlayın dedi bu mimde, sen başka bir arkadaşı mimle işte :) mimlicek bulamazsan buluruz ben de bakarım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam şimdi hallediyorum. Keşke daha önce yazsaymış. Neyse, hallederiz, sorun değil. 🤗

   Sil
  2. yok ben akşam sordum da o bugün öğlen cevap verdi işte, hiç öykü yazmadığı için de çekindi herhalde bir de sanıyorum. belki görmemiştir haftasonu yaa. halledersin tabii :) sevde bekliyo heycanla, deep inside bekliyo, bak sonra meselaa öykü bu bölümde zorlaştı bak aytül de mesela çok iyi öykü yazar, o da bu zorlu yerde devam edebilir veya sen seç işteeee editörümüz :)

   Sil
  3. Olabilir. Önemli degil. Sevde heyecanla bekliyordu, onu mimledim. Aslinda deepinside yi mimlemeyi düsünüyordum. Cünkü bir karisiklikta onun adi gecmisti. Sirayi ona vermek istedim. Ama öyküyü takipte olup olmadigindan emin olamadim.

   Sil
  4. deep inside ile haftasonu instada konuştuk da bekliyo o da ama okudumu eski bölümleri bilmem ama okur nasıl olsa. olsun sevde bekliyodu. du ona haber vereyim hemen :)

   Sil
  5. O zaman sevde yazdiktan sonra onu mimlesin. Cünkü o mimlenmisti ama iki kisi ayni anda yazinca karisiklik olmustu ve o arada kaynamisti. Ben sevdeye mimlendigini yazdim ama sen de bir haber ver. Garanti olsun:)

   Sil
  6. sevde, akşama yazarım dedi :) mafya öyküsü oldu zaten diyooo :) tamam sölerim sen de deep inside mimle derim :)

   Sil
  7. Tamamdır. O zaman akşama öyküde buluşuruz :)

   Sil